REKLAM VERİN

Fragman ve Vizyon filmlerimizin tamamına reklam verebilirsiniz. Reklam verme işlemlerinizi aracısız, Selma Dijital Medya Yapım ve Yayıncılık A.Ş. satış sitesi olan muhatap.com.tr üzerinden kredi kartına taksit seçenekleriyle online olarak 7/24 kesintisiz yapabilirisiniz. Reklamlar Genel site üzerinden ulusal ve diğer 7 coğrafik bölgelere özel, yerel yayınlanabilmekte; bölgelerin nüfus yoğunluğuna göre fiyatlandırılmaktadır.

Gelevizyon.com da vizyona giren mini, kısa, midi, maxi süreli filmlerde reklam yayınlama esnasında izleyicinin film izleme keyfi hiç bir şekilde kesintiye uğratılmaz!

Ücretli Reklam Yöntemlerimiz:
Yapımcı: Herhangi bir filmin tüm yapım bütçesini karşılayarak filmin telif hakkına sahip olur. Film künyesine adı “Yapımcı” olarak yazılır.

Ortak Yapımcı: Herhangi bir filmin belli bir oranda bütçesini karşılayarak o nispette filmin ortak telif hak sahiplerinden biri olur. Film künyesine adı “Ortak Yapımcı” olarak yazılır.

Sundu Sunar: Filmin başında ve sonunda 10 -15 saniye süreli hareketli veya durağan reklam.

Ürün Yerleştirme: Tüm filmlerin içine çekim aşamasında yerleştirilen, hikaye ve sahne ile bütünleşik sözlü, görüntülü reklam çeşididir.

Dikey Banner: Ekranın sağ veya sol tarafında ya da her iki tarafında da aynı anda 5-10 saniye görünen, film akışını aksatmayan banner türü reklamlardır.

Alt Bant Banner: Ekranın alt kısmında uzun bir şerit formunda 5-10 saniye görünen, film akışını aksatmayan banner türü reklamlardır.

Kartvizit Reklam: Film bitiş jeneriğinde ekranı tam kaplayan, yarım kaplayan, 4/1 kaplayan 5 saniye görünen reklam çeşitleridir.

VİP Reklam: Film başlamadan önce en fazla 10 saniye, film bittiğinde bitiş jeneriğinden önce en fazla 10 saniye süreli spot reklam çeşididir.

Şimdi muhatap.com.tr sitemizi ziyaret ederek kendinize uygun bir reklam yöntemini veya paketlerini inceleyebilirsiniz.